Logo Polskie Towarzystwo Statystyczne Polskie Towarzystwo Statystyczne

POLSKIE TOWARZYSTWO STATYSTYCZNE

POLSKIE TOWARZYSTWO STATYSTYCZNE:

Aleja Niepodległości 208
00-925 Warszawa

Seminarium pt. „Perspektywy rozwoju Warszawy”

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
24.01.2020

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w seminarium pt. „Perspektywy rozwoju Warszawy” prowadzonego przez przedstawicieli Urzędu m.st. Warszawy.

Seminarium organizowane jest dla członków Oddziału Warszawskiego PTS, sympatyków PTS, pracowników resortu statystyki w całym kraju oraz zainteresowanych osób i instytucji.

Seminarium odbędzie się w dniu 30 stycznia (czwartek) 2020 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Statystycznego w Warszawie, ul. 1 Sierpnia 21, piętro II, sala 204, skąd będzie transmitowane na żywo w trybie wideokonferencji w środowisku LYNC (system umożliwiający aktywne uczestnictwo na bieżąco w seminarium) do urzędów statystycznych na terenie kraju.

W programie seminarium są trzy wystąpienia:

  1. Strategia #Warszawa2030 – dr Paulina Nowicka
  2. Planowanie przestrzeni w Warszawie – Bartosz Rozbiewski
  3. Współpraca w ramach metropolii warszawskiej – Kamil Przyborowski

Jak zwykle wszystkie materiały z seminarium zostaną zamieszczone na stronie internetowej PTS pod adresem: http://pts.stat.gov.pl/oddzialy/warszawa/

Wszystkie osoby zainteresowane ww. tematyką jeszcze raz serdecznie zapraszam na spotkanie. Jednocześnie informujemy osoby, które chcą na miejscu w Urzędzie Statystycznym w Warszawie uczestniczyć w spotkaniu, że dojechać można do Urzędu al. Żwirki i Wigury w kierunku lotniska Okęcie, a przed Hotelem NOVOTEL należy skręcić w prawo w ul. 1 Sierpnia – kilkaset metrów dalej, po lewej stronie, znajduje się wysoki zielono-biały budynek, który jest siedzibą Urzędu Statystycznego w Warszawie. Na pawilonie wejściowym znajduje się charakterystyczny wyświetlacz podający dane statystyczne.

Z wyrazami szacunku
Przewodniczący Rady Oddziału
Warszawskiego PTS
/-/ Władysław Wiesław Łagodziński

Do góry