Logo Polskie Towarzystwo Statystyczne Polskie Towarzystwo Statystyczne

POLSKIE TOWARZYSTWO STATYSTYCZNE

Aleja Niepodległości 208
00-925 Warszawa

Wykład pt." POLSKIE BADANIA STATYSTYCZNE W OKRESIE II WOJNY ŚWIATOWEJ "

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
24.01.2017

PILNA INFORMACJA US Warszawa i Oddziału Warszawskiego PTS : Uprzejmie informuję ,że 25 stycznia br. tj. w najbliższą środę w siedzibie US Warszawa ,ul.1 Sierpnia 21, sala 204 , II piętro,  o godzinie 11.00 rozpocznie się seminarium naukowe poświęcone historii statystyki polskiej w czasie II Wojny Światowej . DR Bożena Łazowska wygłosi wykład  pt." POLSKIE BADANIA STATYSTYCZNE W OKRESIE II WOJNY ŚWIATOWEJ " . Jest pierwsza w Polsce tak obszerna ,publiczna prezentacja nieznanych i rzadko opisywanych działań naukowych i praktycznych  polskich statystyków w czasach okupacji hitlerowskiej  .

Seminarium można obejrzeć  " na żywo " w systemie L Y N C w gmachu GUS i we wszystkich siedzibach Urzędów Statystycznych w województwach . Gorąco zachęcamy do wysłuchania Seminarium ( Władysław Wiesław Łagodziński Wiceprezes RG PTS, Przewodniczący RO  PTS Warszawa ) .

Proszę Przewodniczących RO o porozumienie się z Dyrektorami US w sprawie umożliwienia obejrzenia i wysłuchania Seminarium w siedzibie US . (W. Łagodziński ) .

Do góry