Logo Polskie Towarzystwo Statystyczne Polskie Towarzystwo Statystyczne

Seminarium naukowe pt. „Hybrydowy model statystyki wyznań w Polsce”

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
22.05.2017

Szanowne Koleżanki , Szanowni Koledzy
Szanowni Państwo
 

W imieniu Rady Oddziału Warszawskiego PTS serdecznie zapraszam do udziału w seminarium naukowym pt. „Hybrydowy model statystyki wyznań w Polsce”,  które organizowane jest dla członków Oddziału Warszawskiego PTS, pracowników urzędów statystycznych oraz sympatyków i zainteresowanych osób i instytucji. Prezentację wygłosi Dyrektor Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego Ks. DR WOJCIECH SADŁOŃ .

Instytut jest najstarszym w Polsce, niezależnym ośrodkiem naukowym prowadzącym badania w zakresie religijności, katolicyzmu i jego społecznych kontekstów.

Seminarium odbędzie się 25 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Statystycznego w Warszawie, ul. 1 Sierpnia 21, piętro II, sala 204, skąd będzie transmitowane (w systemie LYNC) do wszystkich urzędów statystycznych i innych uczestników tego systemu . Dojazd do siedziby US Warszaw Al. Żwirki i Wigury do dawnego Car Serwisu i skręt w lewo .

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji zainteresowanym informacji o możliwości uczestnictwa w Seminarium lub jego śledzeniu jego przebiegu w SYSTEMIE  LYNC .

Pozdrawiam
Przewodniczący RO
W.Łagodziński
 

Pliki do pobrania

Do góry